DOÇ. DR.

MEHMET FATİH KARSLI

Kadın Hastalıkları Uzmanı

DOÇ. DR. MEHMET FATİH KARSLI

Özgeçmiş

1981 yılında doğan Doç. Dr. Karslı, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Zekai Tahir Burak Eğitim Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında eğitimini tamamladı. Ardından Sami Ulus Eğitim Hastanesi’nde zorunlu hizmetini yerine getirdi. 2016 ile 2019 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Perinatoloji yandal eğitimini tamamlayarak Doçentlik unvanını aldı. 2022 yılında Hatay Eğitim Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamlayan Karslı, şu anda Özel DR MFK Ankara Kadın Sağlığı Merkezi’nde hastalarına hizmet vermekte.

Doç. Dr. Mehmet Fatih Karslı, modern tıp tekniklerini benimseyerek, hastalarına en iyi hizmeti sunmak için çaba gösteriyor. Merkezde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Randevusu, Perinatoloji Randevusu gibi başlıca hizmetlerin yanı sıra Amniosentez, Asherman Sendromu Tedavisi, Diabetik Gebe Takibi, Endoskopik Cerrahi, Hemaferez gibi birçok farklı tedavi ve takip hizmeti de sunuluyor.

Doç. Dr. Karslı, ayrıca üreme sağlığı ve infertilite konularında uzmanlık sahibi. Tüp Bebek, Çoğul Gebelik Takibi, İnfertilite Cerrahisi gibi alanlarda da hastalarına yardımcı oluyor. Karslı’nın sunduğu hizmetler arasında, Normal (Vajinal) Doğum ve Sezeryan Doğum gibi doğum hizmetleri de bulunuyor.

Uzmanlıklar